Ruumi rent

Kabinet 1 rent Halos Laste- ja soolakeskuses

Kabinet 1 / 14,5 m2

Kliki pildil, et näha galeriid.

Kabinet 2 rent Halos Laste- ja soolakeskuses

Kabinet 2 / 15 m2

Kliki pildil, et näha galeriid.

Kabinet 3 rent Halos Laste- ja soolakeskuses

Kabinet 3 / 13 m2

Kliki pildil, et näha galeriid.

Tantsusaali rent Halos Laste- ja soolakeskuses

Tantsusaal / 30 m2

Kliki pildil, et näha galeriid.

Miks rentida kabinet Halos Lastekeskuses ja pakkuda teenuseid siin?

Lugupeetud teenusepakkujad!

Kui otsite ideaalset kohta oma teenuste pakkumiseks, siis Halos Lastekeskus võib olla just see, mida te olete otsinud. Meie keskus on tuntud oma lapsesõbraliku keskkonna, valgusküllaste ruumide ja hubase atmosfääri poolest. Siin on mõned põhjused, miks võiksite kaaluda kabineti rentimist meie keskuses ja oma teenuste pakkumist siin:

Meie kabinettide rendihinnad algavad vaid 6 EUR/tunni kohta, muutes need taskukohaseks ja paindlikuks valikuks.

Oodatud on kõik vahvad teenused, mis mõeldud eelkõige lastele. Keskuse olemus sobib hästi laste tervise ja heaolu edendajatele (logopeed, eripedagoog, psühholoog, eraõpetaja, keeleõpe, meisterdamine, erinevad teraapiavormid, huvitegevused).

Tantsusaalis ja soolakambris on mugav toimetada rühmatrennide ja grupiteraapiate puhul.

Võtke meiega ühendust, et saada täpsemat teavet ja personaalset pakkumist. Oleme valmis teiega koostööd tegema ja aitama teil oma teenuseid edukalt pakkuda!

Kui soovite broneerida kabinetti tunnipõhiselt, siis meie keskus pakub selleks mugavat lahendust. Selleks, et broneerida kabinet või saada täpsemat teavet renditingimuste kohta, klõpsake alloleval nupul.

See link viib teid broneerimissüsteemi, kus saate valida sobiva aja ja ruumi ning jätkata broneerimise protsessiga. Oleme siin selleks, et muuta teie kogemus lihtsaks ja mugavaks.

Kui teil on veel küsimusi või vajate täiendavat teavet enne broneerimist, ärge kartke meiega ühendust võtta kairi@halos.ee. Oleme alati valmis aitama ja vastama teie päringutele.

Täname huvi tundmast Halos Lastekeskuse vastu ning ootame teid ja teie kliente meie keskusesse!