Meie huviringidega liitumiseks palume täita kodulehel olev registreerimisvorm.

Kohtade arv on piiratud. Ole kiire ja registreeri juba täna! 

Huviringide info täieneb jooksvalt! Kui hetkel sobivat huviringi silma ei jäänud, siis tule mõne aja pärast taas uudistama!

Samuti ootame meiega liituma uusi huviringide juhendajaid ja treenereid! Kirjuta meile kairi@halos.ee või helista +372 5131246

Huviringid

Showtants lastele Halos soolakeskuses

Tantsupõnnid
3 - 5 aastastele lastele
Tantsupõnnide tund toimub tantsusaalis ilma lapsevanemata, et lapsed saaksid tantsida ja avastada maailma iseseisvalt ning toetavas keskkonnas.
Mudilaste jooga Halos soolakambris

Mudilaste jooga
2 - 4 aastastele lastele

Tund toimub soolakambris koos lapsevanemaga.
Mudilaste jooga pakub palju mängulusti läbi erinevate tegevuste, mille tulemusena lapsed õpivad paremini kuulama, suureneb keskendumisoskus, keha ja vaim muutuvad tugevamaks

Laste jooga
5 - 7 aastastele lastele

Tund toimub soolakambris.
Laste jooga pakub mängulusti läbi erinevate tegevuste, mille tulemusena lapsed õpivad paremini kuulama, keskendumisoskus suureneb, keha ja vaim muutuvad tugevamaks.

Mänguline ballett Halos Soolakeskuses

Mänguline ballett
3 - 5 aastastele lastele

Mänguline ballett on liikumine läbi balleti elementide. Lastel on võimalus kokku puutuda klassikalise muusikaga ja tutvuda nii erilise tantsukunstiga.

Mänguline keelekümblus lastele Halos Soolakuses

Mänguline keelekümblus
3 - 5 aastastele lastele
Soovime läbi mängulise keelekümbluse toetada lapsi, kes alustavad (või on alustanud kuid ei tunne end kindlalt) haridusteed võõrkeelses lasteaias või koolis.

Tantsuline liikumine
7 - 9 aastastele lastele

Tantsulise liikumise tunnid on loodud selleks, et pakkuda lastele vabadust ja võimalust ennast avastada läbi liikumise. Tunni tegevused on loodud toetama laste emotsionaalset heaolu ja eneseväljendust.

Untitled design (44)

Väikelaste mängutund
1,5-2,5 aastastele lastele

Meie väikelaste mänguring on pakub pisikestele avastajatele lõbusaid ja arendavaid tegevusi ning tutvustab maailma läbi vahva mängu.