Hea teada

Armsad külalised, palume enne esmast soolakambri külastust läbi lugeda järgnev info:

Enne külastust

– kõige kindlam on oma külastus eelnevalt registreerida broneerides läbi meie kodulehe või helistades Halos administraatorile; 

– palume tulla 10-15 minutit enne seansi algust, et jääks aega seljast võtta ülerõivad ja välisjalanõud.  

– administraator juhatab teid soolakambri eesruumi kus saate pea- ja jalakatted. Seansi ajal lülituvad sisse hämaram valgus ning seansi lõpust annab märku teine valgus. Palume peale seansi koheselt soolakambrist lahkuda kuna käivitub võimas ventilatsioonisüsteem. 

– enne soolakambri külastust palume teil hoiduda parfüümide, vedelike, õlide, lõhnaainete jms kasutamisest / kandmisest. Teie läheduses võib olla külastajaid, kellel on astma või allergia ning erinevad lõhnad võivad mõjuda negatiivselt nende heaolule. Samal põhjusel palume ka mitte suitsetada vahetult enne seansile saabumist;

– soolakoopa külastamine joobeseisundis ei ole lubatud; 

Külastuse ajal

Juhime tähelepanu, et mida mugavam on riietus seda meeldivam on külastus. Tagame rahuliku muusika ja mugava lamamistooli vanemale ning mänguasjad lapsele. Kui raviseanss on alanud, soovitame teil harjutada sügavat hingamist, (nina kaudu sissehingamist) et saada kuiva soola aerosooli täielikku kasu. 

Sellise ägeda protseduuri jäädvustamine on vahva ning igati meie poolt heaks kiidetud (eriti tore kui saate oma sõpradele jagada meie keskuse infot) kuid palume nutiseadme peale esialgset jäädvustamist jätta soolakambri eesruumi. Nimelt imepisikesed soolaosakesed võivad teie nutiseadet kahjustada. Kui aga siiski otsustate nutiseadme seansi ajaks kaasa võtta, siis palume lülitada hääletu režiimi peale. Seansi eesmärk on lõõgastuda ja keskenduda oma hingamisele. See suurendab protseduuri efektiivsust. 

Soolakambris steriilse keskkonna säilitamise nimel ei ole toidud ega joogid lubatud. 

Palume lastel mitte silmi hõõruda ja soola suhu panna.

Soolaruum on täiesti steriilne ja väga delikaatne keskkond, mis nõuab kogu aeg vastutustundlikku ja lugupidavat käitumist. Lapsed on meie soolakambrisse avasüli oodatud kuid palume siiski lapsi suunata rahulikke mänge mängima. Mida rahulikum on hingamine ning südametöö seda paremini mõjub soolaravi. Palume teil ja / või teie lastel seinu ja soolast tegelasi mitte puudutada. Palume lastel silmi mitte hõõruda ja soola suhu panna. Kogu põrandal olev sool las jääda laste mängumaaks 😊 

Peale külastust

Palume peale seansi lõppu koheselt lahkuda, tööle läheb võimas ventilatsioonisüsteem.

Soovitatav on juua palju vett. Kreemitamine kohe peale seansi annab kahekordse mõju efekti (nagu peale sauna).

Soolaauru sissehingamine on tervistav ja peaks üldiselt mööduma komplikatsioonideta, kuid mõnel inimesel võivad tekkida erinevad järgnevad nähud nagu: 

  • kihelustunne neelus 

Põhjuseks soola ladestumine hingamisteedesse. 

Sel juhul – loputa neelu jahtunud keedetud veega või võta kaasa soolakambri eesruumi väike pudelivesi! 

  • silmade ärritus e. konjunktiviit 

Põhjuseks samamoodi soolaauru langemine ülitundlike silmade limaskestale. 

Sel juhul – soolakambris sule silmad, tilguta silma sulfat­süülnaatriumi lahust, mille saad osta ennem apteekidest! 

  • naha sügelus, peenpapuloosne lööve 

Põhjuseks samuti soolaauru ladestumine ülitundlikule nahale. Samas seda esineb harva ja kaob tavaliselt 3–5 seansi järel. 

Sel juhul – soolakambris ole võimalikult pikas riietuses ja pese end peale seanssi soolaaurust! 

Soovime meeldivat külastust ja tugevat tervist!

Mõned nipid:

Lastele tegelikult meeldivad kokkulepped ja reeglid, aga need tuleb enne kokku leppida. Neile ei meeldi sellised üllatused, et seda ei tohi ja nüüd aitab, ja aeg on läbi, said juba terve tunni olla.

Nende maailmas aeg lendab linnutiivul ja nad ei märka ning on siis järsult pahurad, et “śain nii vähe mängida” ’tunne jääb. Soovitame lapsega kokku leppida, kui kauaks me siia mängima läheme ja hoiatada kindlasti enne lõppu. Ning kindlasti rääkige sõbralikult läbi, et me oleme mängukaastastega sõbralikud, jagame ning meil on siin tore.

Samuti vestelge lapsega kaitsemütsi suhtes, miks seda peab kandma jne. Lapsele on see hoopis teistsugune kogemus – MIDAGI NII PÕNEVAT ootab ees, et siin on sellised huvitavad kombed. Järgmisel korral tahab laps kohe mütsi pähe haarata ja mäletab reegleid ja tunneb seda toredat distsipliini. Ootamatud eitused ja keelamised aga mõjuvad argielus neile teisiti.

Seega, meie reeglid pole laste tuju alla viimiseks ja, et neid peaks võimalikult palju keelama, vaid selleks, et kõigil oleks maksimaalselt TORE! Nemad, need väikesed inimesed (kuid südamest nii suured) soovivad ka, et neid koheldakse tähtsate ja arusaajatena. 

Kui muidu peab lapsele selgitama miks on auru hingamine või ravimite tarvitamine vajalik, siis meie mängulisse keskusesse just kaua meelitama teda ei pea. Vähem stressi nii emmedele kui issidele!

Lapsed on tihti ülevoolavad ja teistsuguse särtsaka energiaga. Ent vahel on hea nad igasugusest liiga ärevast energiast maha rahustada, et nad oleksid jälle need rõõmsad ning tasakaalukad lapsed.

Meie mõistame neid ning ka Teid! 

Teie Halos

Mängureeglid:

Nagu igas mängus, on ka Halos’ heaolukeskuses omad reeglid, millega paluksime tutvuda ja neid kõigi mugavuse heaks täita.

Meie suurim soov on tagada lastele heaolu ja turvalisus. Aga selleks vajame Sinu, armsa täiskasvanud saatja abi. Sina vastutad ja meie oleme igati abiks. 

  • Kindlasti oled sellega arvestanud kuid lihtsalt tuletame meelde, et noorem kui 7aastane põnn vajab kindlasti saatja abi ja tähelepanu. 
  • Palume Halose külastuse ajal võtta kaasa vahetusjalanõud või nautida külastust sokkides.
  • Palume oma toidu ja joogiga Halos ruumides mitte viibida.
  • Olen viisakas, heatahtlik ja jagan sõbralikult asju ka teistega.
  • Suhtun asjadesse heaperemehelikult ja mängin nendega nii, et nad katki ei läheks.
  • Pärast mängu panen asjad oma kohale tagasi. Suur aitab väikest. Aitäh!


Jalutamine on tervisele kasulik ja meie tunnustame seda. Lapsekäru saab parkida ukse ette (kaks kohta, administraatori käest saab ka 

lukuketi). Fuajees on ootamas veel 3 kärukohta. 

Olles Halos keskuses mõistame, et oled heaperemehelik, hindad meie vaeva ja nõustud kõikide reeglitega! 

Parkimine

Asume Tallinna kesklinnas ning plussiks on see, et ümberringi on väga palju võimalusi parkimiseks. Meie peauks jääb Liivalaia tänava poole.

Tumesinisega märkisime täiendavalt kaks parkimisala, kus hea õnne korral võid vaba kohta leida. Üks asub hoone ees, Liivalaia tänaval (linnaparkla) ja teine asub teisel pool hoonet, Mardi tänavalt tulles.

Kõrval asuvad ka linnaparklad, mida saab vabade kohtade olemasolul kasutada.

Sobiva parkimiskoha leidmiseks soovitame julgelt kasutada Barking äppi – mugav ja soodne.

https://snabb.xyz/

Bussiga tulijatele on eriti mugav, sest meie keskuse kõrval asub bussipeatus nimetusega “Hotell Olümpia” ja siin peatub buss nr 39.