Laste ja noorukite psühholoog, pereterapeut

Meie keskuses võtab vastu laste ja noorukite psühholoog ning pereterapeut Lagle Reinup.

Lagle ütleb enda kohta nii: “Esimese väikese sammuna otsustasin ülikooli kõrvalt minna õppima lapsehoidjaks ja laagrikasvatajaks. Tahtsin inimese arengut jälgida varajasest lapsepõlvest peale ning näha ülikoolis õpitud teooriast kaugemale. Juhtus aga nii, et laste ja noortega, samuti peredega olen töötanud tänaseks peaaegu 10 aastat. Olen töötanud lastehoius, lasteaias, koolis, rehabilitatsioonikeskuses ja kliinikus. Seega lisaks psühholoogile olen olnud ka lapsehoidja, lasteaiaõpetaja, laagrikasvataja ja tugiisik.”
 

Lastega töös kaasab Lagle aktiivselt lapsevanemaid ja kasutab palju mängulisi ja lõbusaid tehnikaid, mis tugevdavad lapse ja lapsevanema vahelist sidet ja aitavad kaasa lapse sotsiaalsele ja emotsionaalsele arengule. 

Lagle Reinup töötab ka Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudis lektorina ning viib regulaarselt läbi koolitusi erinevatele sihtgruppidele. Lisaks on ta  Eesti Töötukassa psühholoogilise nõustamise koostööpartner ning teeb koostööd ka Ohvriabi ning  MTÜ- Igale Lapsele Perega, kus toetab ja nõustab hooldusperesid ja peresid, kes on võtnud oma südamesse mõne lapsendatud lapse.

Lagle on meile öeldnud, et tema missiooniks on aidata inimestel leida tasakaal ja õnn oma elus ning toetada peresid nende teekonnal tervema ja tugevama suhte suunas.

Põhjalikumalt saab tutvuda ning registreeruda vastuvõtule kodulehelt www.laglereinup.ee 

 

Kui tekkisid täiendavad küsimused, helista: +372 5803 7373
või kirjuta: info@halos.ee