Teenused

Soolakamber

Tegemist on mängulise ruumiga, mille seinad ja põrand on kaetud soolkristallidega. Halogeneraatoriks nimetatud masin toodab soolaosakestest kuiva aerosooli, mis lisab soolakambrile vajalikke raviomadusi.

Huviringid

Halose huviringid on spetsiaalselt kujundatud väikelaste vajadusi silmas pidades. Meie eesmärk on luua turvaline ja toetav keskkond, kus pisipõnnid saavad avastada maailma läbi lõbusate tegevuste ja mängude.

Kogenud ning sõbralikud juhendajad toetavad ning juhendavad lapsi, aidates neil avastada enda huvisid ja toetades nende arengut.

Mängutuba

Halos laste heaolu- ja soolakeskuse külastajatele on avatud ka mängutuba.

Soolakambri külastajale on mängutoas viibimine tasuta ning kuulub hinna sisse.

Sünnipäevad Haloses

Kui soovid sel korral korraldada lapse sünnipäeval midagi erilist – midagi, mis on rahulik, põnev ja lausa tervislik, siis oleme siin selleks, et muuta see unistus teoks!

 Pakume sobivaid võimalusi ja keskkonda, mis on täielikult kohandatud väikelaste vajadustele ja vanemate soovidele. Lisaks Halose rahulikule atmosfäärile, võimaldab soolakambri külastus luua lõõgastava ja tervendava elamuse. 

Laste psühholoog

Meie keskuses võtab vastu psühholoog, väljaõppes pereterapeut, õppejõud ning koolitaja Lagle Reinup. 

Lagle osutab individuaalset nõustamist noorukitele, lastele ja täiskasvanutele. Samuti viib läbi pereteraapiat. 

Lastega töös kaasab ta aktiivselt lapsevanemaid ja kasutab palju mängulisi ja lõbusaid tehnikaid, mis tugevdavad lapse ja lapsevanema vahelist sidet ja aitavad kaasa lapse sotsiaalsele ja emotsionaalsele arengule.

Laste füsioteraapia

Laste füsioteraapia aitab lastel oma keha paremini tundma õppida. Seansi eesmärk on aidata kaasa lapse õigete liigutusmustrite omandamisele, lihastoonuse parandamisele ja lapsevanema nõustamisele.

Beebimassaaž aitab kiirendada vere- ja lümfiringet ning parandada naha sügavamate kudede verevarustust, toitumist ja gaasivahetust. Lisaks aitab parandada liigesliikuvust ning avaldab mõju ainevahetusele, samuti paraneb une kvaliteet.

Halos laste jooga soolakambris haloteraapia

Väikelaste mängutund

Pakume mitmekesiseid mänge, tantse, laule ja teisi loovaid tegevusi, mis arendavad väikelaste oskusi ja stimuleerivad nende uudishimu.

Meie juhendaja Merle on tohutult positiivse energiaga naine! Ta on väikelaste ja mis siin salata, ka nende vanemate suur lemmik. Kvaliteetaeg on garanteeritud.

Kabinet 1 rent Halos Laste- ja soolakeskuses

Ruumi rent

Kui otsite ideaalset kohta oma teenuste pakkumiseks, siis Halos Lastekeskus võib olla just see, mida te olete otsinud.

Saadaval on kabinetid teenuse pakkumiseks või tantsusaal treeningute läbiviimiseks.