TANTSUPÕNNID

Vanusele: 3-5.a.
Toimumisaeg: K 11:30, K 17:00

Kestus: 45 minutit
Kordus: 1 kord nädalas
Juhendaja: Katrina Oja
Tunnid toimuvad eesti keeles.

HIND:

  • proovitund = 5 EUR
  • kuutasu = 35 EUR

HUVIRINGI KIRJELDUS:

Tere tulemast Tantsupõnnide maailma!

Meie tantsutunnid on mõeldud pisikestele tantsuhuvilistele vanuses 3-5 aastat, kus lapsed saavad rõõmsalt ja turvaliselt tantsida ning avastada enda liikumisvõimeid.

Mis teeb meie tantsutunnid eriliseks?

  • Lõbus ja arendav keskkond: tundides keskendume eelkõige liikumisrõõmu loomisele. Treener juhendab lapsi muusika järgi liikuma, kasutama erinevaid vahendeid tantsimiseks ja arendavad nende rütmitunnetust.
  • Loovus ja eneseväljendus: toetame laste loovust ning eneseväljendusoskust läbi tantsu. Lapsed saavad tunda vabadust liikumisel ja õppida tundma enda keha võimeid.
  • Tantsustiilid ja tantsukavad: tutvume erinevate tantsustiilidega ning õpime lihtsaid ja lõbusaid tantsukavasid. See aitab lastel avastada erinevate tantsukultuuride võlu ja mitmekesisust.
  • Mängulisus ja füüsiline aktiivsus: lisaks tantsimisele on meie tunnid täis mitmekülgseid liikumis- ja mänguhetki, mis soodustavad laste üldist füüsilist arengut. Teeme ka venitusharjutusi, et hoida keha painduv ja tugev.


Tunnis kasutame tantsuteraapia ja laste jooga elemente, et tund oleks veelgi arendavam nii vaimselt, kui ka füüsiliselt.

Tantsupõnnide tund toimub tantsusaalis ilma lapsevanemata, et lapsed saaksid tantsida ja avastada maailma iseseisvalt ning toetavas keskkonnas.

Ootame teid rõõmuga meie tantsutundidesse!

Showtants lastele Halos soolakeskuses

Kui tekkisid täiendavad küsimused, helista: +372 5803 7373
või kirjuta: info@halos.ee