LASTE JOOGA kOOLILASTELE

Vanusele: 7-10 a.

Toimumisaeg: K 16:00
Kestus: 40 minutit
Kordus: 1 korda nädalas
Juhendaja: Katrina Oja

Tunnid toimuvad eesti keeles.

HIND:

proovitund = 5 EUR
kuutasu = 45 EUR

HUVIRINGI KIRJELDUS:

Meie tunni konseptsioon on hoolikalt loodud, arvestades koolilaste ootusi ja vajadusi. Laste joogatunnid on suunatud just kooliealistele, aidates neil leevendada ärevust ja stressi, mis tihtilugu kaasnevad esimeste kooliaastatega.

Me mõistame, et kooliaastad võivad olla nii põnevad kui ka pingelised. Seetõttu oleme loonud laste joogaprogrammi, mis pakub tugevat tuge nende emotsionaalsele ja füüsilisele heaolule. Meie tunnid mitte ainult ei õpeta lastele joogat ja selle positiivseid mõjusid, vaid pakuvad ka praktilisi oskusi ärevuse ja stressi juhtimiseks.

Laste jooga koolilastele toob kaasa mitmeid eeliseid:

  • Stressi vähendamine: joogaharjutused ja hingamistehnikad on loodud selleks, et aidata lastel leevendada stressi ning õppida, kuidas sellega toime tulla.
  • Emotsionaalse tasakaalu parandamine: jooga aitab lastel paremini mõista oma emotsioone ja reaktsioone ning õpetab neid tervislikul viisil väljendama.
  • Keskendumis- ja õpioskuste arendamine: joogatunnid aitavad suurendada laste keskendumisvõimet ja õpioskusi, mis omakorda mõjutab nende koolitulemusi positiivselt.
  • Eneseusalduse tõstmine: läbi positiivsete kogemuste ja saavutuste joogas arenevad lapsed enesekindlamaks ja usuvad rohkem oma võimetesse.
  • Lõbu ja mänguline õppimine: meie joogatunnid on loodud lõbusas ja mängulises keskkonnas, kus lapsed saavad õppida läbi mängu ning avastada uusi viise oma keha ja meele arendamiseks.


1-2 korda kuus toimub tund soolakambris, kus viibimine tugevdab immuunsüsteemi ja mõjub rahustavalt närvisüsteemile.

Laste jooga koolilastele

Kui tekkisid täiendavad küsimused, helista: +372 5803 7373
või kirjuta: info@halos.ee